Gjirokastër, ndërron jetë një shtetas grek

Na ndiqni në Facebook dhe Instagram:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një shtetas grek ka ndërruar jetë një ditë më parë në spitalin ‘Omer Nishani’ të Gjirokastrës. Policia thotë se 52-vjeçari me inicialet G.G, banues në Greqi, kishte mbërritur në spital në gjendje të rëndë shëndetësore, por ai ndërroi jetë pak më vonë. Nga të dhënat paraprake rezulton se vdekja është për shkak të problemeve me zemrën. Materialet hetimore u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Gjirokastër.

©ArgjiroLajm.net 

Sondazh: Votoni personazhin e vitit 2018 në Gjirokastër (lista me 10 kandidatë)

Leave a Reply

Your email address will not be published.