Gjirokastër, gruas së moshuar i vjedhin lekët nga çanta. Denoncon në polici autorin


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një grua e moshuar ka denoncuar në policinë e Gjirokastrës vjedhjen që e lekëve nga çanta. Sipas njoftimit të policisë, shtetësja N.S., 75 vjeç, banuese në Gjirokastër, ka kallëzuar se më datë 05.11.2018, në çantë, i kanë vjedhur një sasi lekësh. Ajo dyshon se autori është shtetasi L.N., vjeç 38, banues në Gjirokastër. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër.

©ArgjiroLajm.net