Gjirokastër, arrestohet një 36-vjeçar te ‘Ura e Lumit’. Policia i gjen me vete…

Na ndiqni në Facebook dhe Instagram:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Policia e Gjirokastrës ka arrestuar në flagrancë një 36-vjeçar nga Fieri. Shtetasi H.Z, banues në fshatin Frakull e Madhe, Fier, u arrestua te ‘Ura e Lumit’, pasi nga kontrolli fizik iu gjet me vete drogë e llojit kanabis sativa. Policia nuk bën me dije sasinë e drogës, ndërsa çështja i kaloi për hetim Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër.

©ArgjiroLajm.net 

Sondazh: Votoni personazhin e vitit 2018 në Gjirokastër (lista me 10 kandidatë)

Leave a Reply

Your email address will not be published.