Gjirokastër, aksident në ’18 shtatori’, makina përplas një grua

Na ndiqni në Facebook dhe Instagram:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një aksident ka ndodhur në lagjen ’18 Shtatori’ në Gjirokastër. Policia thotë se shtetasi E.B, 29 vjeç, banues në Durrës, duke drejtuar makinën tip ‘Renault’, ka goditur këmbësoren, shtetasen K.B, 68 vjeç, banuese në Gjirokastër. Gruaja është dërguar për ndihmë në spitalin ‘Omer Nishani’, por fatmirësisht ishte jashtë rrezikut për jetën. Policia ka bërë kallëzim për të riun nga Durrësi.

©ArgjiroLajm.net 

 

Sondazh: Votoni personazhin e vitit 2018 në Gjirokastër (lista me 10 kandidatë)