Futbolliste apo modele? Bukuroshja e Kombëtares po i çmend të gjithë me pamjen e saj (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Të gjithë e dimë se sporti të mban në formë trupin. Ne njohim shumë sportiste femra që janë simbole bukurie. Megjithatë Shqipëria ka yllin e saj që tashmë mund të mburret. Futbollistja e kombëtares për femra, Erida Bajrakurtaj mund të zgjedh fare lehtësisht të bëhët edhe modele. Në rrjetin e saj social “Instagram” mund të vesh re menjëherë format e saj perfekte. Përvec këture cilësive ajo është një sportiste e shkëlqyer pasi mban edhe shiritin e kapitenes tek skuadra e saj e vendlindjes, Vllaznia.