Futbolli në zi, vdes nga kanceri lojtari i njohur


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Ish-mesfushori i Manchester United  Liam Miller është ndarë nga jeta. Lajmi sapo është bërë i ditur nga Goal.com Lojtari me kombësi Irlandeze është ndarë nga jeta në një moshë të re vetëm 36 vjeç, pasi nuk mposhti dot luftën me kancerin. Në vitin 2004 ai kaloi nga Celtic te Manchester United, ndërsa ka luajtur edhe 21 ndeshje zyrtare me kombëtaren Irlandeze.

Leave a Reply

Your email address will not be published.