Fushata në Tepelenë, Tërmet Peçi nuk heq dorë nga gafat, ja çfarë ka thënë sërish kësaj here (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Ndërsa 4 vite më parë zotohej se do të merrte një fitore publiçitare, kësaj radhe zotohet për një fushatë publiçitare. Është fjala për Tërmet Peçin, kryebashkiakun që kandidon për një mandat të tretë në Tepelenë. Natyrisht që kesaj radhe e thotë me shaka ndryshe nga fushata e shkuar kur i shpëtoi si gafë. Gjatë një interviste për Televizionin Gjirokastra, Peçi tha me humor se do të bëjë një fushatë publiçitare dhe të fokusuar tek njerëzit. Ndërkohë që ai vlerësoi edhe kandidatin rival nga Bindja Demokratike, Gëzim Malka. Shihni videon më poshtë.

©argjirolajm.net.