Digjet një shtëpi në fshatin Lazarat


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një banesë është përfshirë nga flakët në fshatin Lazarat. Për fat të mirë raportohet vetëm për dëme materiale. Policia thotë se zjarri ka rënë në banesën e shtetasit A. Ç., vjeç 67, ka rënë zjarr. Nga veprimet e kryera rezultoi se zjarri ka rënë si pasojë e një shkëndije elektrike. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë  Gjykatës  së  Shkallës së Parë  Gjirokastër, për ngjarje aksidentale.

©argjirolajm.net