Frika se po humbet Dropullin, shihni debatin e Vangjel Tavos me kryetarin e KZAZ-së, Kosta Garo (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Ish-deputeti i LSI-së, Vangjel Tavo, ka debatuar sot në Dropull me kryetarin e kësaj KZAZ-je, Kosta Garo. Tavo i ka kërkuar atij të lirojnë ambientet pasi janë në shkelje të ligjit. Ish-deputeti e mbështet këtë argument në vendimin e Ilir Metës për të anuluar zgjedhjet e 30 qershorit. Ndërkohë që kryetari i KZAZ-së i ka treguar Tavos për nje vendim të KQZ-së që ai të vendoset në ato ambiente. Shihni në videon më poshtë debatin mes tyre.

©argjirolajm.net