Franca shpartallon Kroacinë, shënon golin e katërt

Na ndiqni në Facebook dhe Instagram:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Po zhvillohet ndeshja e fundit e këtij Kampionati Botëror. Franca po përballet me Kroacinë në finalen e madhe që po zhvillohet në ‘Luzhniki’, Moskë. Momentalisht rezultati është 4:2 për Francën.

Sondazh: Votoni personazhin e vitit 2018 në Gjirokastër (lista me 10 kandidatë)