FOTO LAJM/ Protestuesit kanë edhe një hall tjetër: Hapni llotot…


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Opozita po djeg dhe shkaterron ambjentet perpara kryeministrise dhe hyrjen e saj nga ana e bulevardit. Por, ajo qe bie ne sy ne pankartat e pergatitura nga PD, eshte fakti se ata protestojne qe te hapen serish Llotot e bastet, qe qeveria mbylli ne fund te vitit 2018. Me poshte po ju sjellim hallin e vertete te militanteve te PD dhe LSI: