FOTO/ Ky është djali nga Këlcyra që u gjet i mbytur në Vjosë, familja dyshon se…


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një lajm i kobshëm që ka thyer çdo shpresë ka qënë për familjen e Matia Rizallarit në Këlcyrë, vdekja e këtij të fundit në rrethana ende të panjohura.

Lajmi konfirmohet nga policia e Gjirokadtrës. I riu kishte humbur prej 5 ditësh kontaktin me familjen e të afërmit, ndërsa sot është gjetur i pajetë.

Trupi i tij është gjetur Në mëngjes pranë Urës së Dragotit në Këlcyrë.

Ndërkaq, familjarët e tij dyshojnë se 17-vjeçari mund të jetë vrarë nga shoku i tij. Madje i ati, Arjan Rizallari ka denoncuar në polici duke ngritur gishtin mbi 25-vjeçarin Egliter Dosti.
Policia ka shoqëruar të riun dhe po e merr në pyetje.