Foto e parë së bashku, aktorja prezanton të dashurin e ri gjatë udhëtimit në Gjirokastër (FOTO)

Aktorja Ema Andrea së fundi ka pasur shumë vëmendje nga mediat për shkak të jetës së saj private. Ajo ende nuk ka folur për këtë marrëdhënie, por i dashuri i saj, Eldon Luarasi ka postuar një foto nga një udhëtim i tyre në Gjirokastër. Deri tani kishim parë vetëm fotot sensuale të Emës të postuara në Instagramin e Eldonit, disa prej të cilave i ka postuar edhe Ema në llogarinë e saj. ‘Ti më bën të qesh’, ka shkruar ai përkrah fotos. Dhe natyra e Emës e tillë është.

Leave a Reply

Your email address will not be published.