Foto e fushatës në Gjirokastër, Meta tallet me Ramën: O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri!


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas rrëzimit në Kuvend të dekreteve të tij. Ai ka publikuar një foto me Kryeministrin Edi Rama, që i përket një takimi elektoral në Gjirokastër gjatë vitit 2015 teksa shkruan.

“O Zot ç’më ka gjetur me këtë njeri! Unë dua t’i jap “Urdhrin e Skënderbeut”, ky kërkon vetëm “Urdhrin e Tao-Spiropalit”!