Flet presidenti i Partizanit: Ndeshja në Gjirokastër ishte maskaradë, më vjen turp kur e kujtoj


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Gazmend Demi, presidenti i Partizanit, foli për situatën aktuale të klubit të kuq, në një prononcim për “Top Channel”. Ai përmendi edhe ndeshjen në Gjirokastër, ku Partizani humbi 5 me 0. Kjo ndeshje Gaz Demit i ka mbetur peng. 

“Ndeshja e Gjirokastrës është maskaradë, edhe sot kur e kujtoj nuk di çfarë të them. Nuk mund të them nëse ka pasur poshtërsi apo jo, se pa fakte nuk mund të flas. Për zërat që kam dëgjuar në ka vërtetësira, sot jemi në një kohë ku kontrollohet e verifikohet gjithçka. Domethënë atë ditë ishte një skuadër pa karakter, sot kur e kujtoj më vjen turp”, u shpreh Demi.