Fieraku kapet në Sarandë, tentoi të vidhte dhomat e një hoteli


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Komisariati i Policisë Sarandë njofton se është arrestuar nga Policia për “Vjedhje të mbetur në tentativë” një shtetas  46 vjeç, banues në Fier.

Arrestimi i tij u bë pasi sipas policisë, ky shtetas ka tentuar të vjedhë dhomat e një hoteli në Ksamil, në pronësi të shtetasit L.M.