Elvis Pupa largohet nga Shqipëria, lë emisionin përgjysëm!


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

 

 

 

 

 

 

 

Elvis Pupa u largua disa vite më parë nga Shqipëria për të jetuar në Amerikë.

Më pas u rikthye per projektin më të ri televiziv “M`fal për shprehjen”. Duket se pak orë më parë ka bërë gati valixhet dhe me bashkëshorten është larguar nga Shqipëria.

Fansat e tij dhe të programit nuk duhet të shqetësohen pasi çifti është larguar drejt Venecias për disa ditë pushime.

Bashkëshortja e tij ka postuar disa foto nga udhëtimi dhe komentet e ndjekësve janë vërtetë pikante. Ata e sugjerojnë “të sillet mirë”, për të mos përfunduar në episodin e radhës të rubrikës “Burri dhe Gruaja”