Ecte si i ‘çmendur’ me motor në Sarandë dhe në gjendje të dehur, ndalohet 35-vjeçari


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Policia e Sarandës ndaloi një 35-vjeçar, i cili drejtonte motorrin në gjendje të dehur dhe pa leje qarkullimi.

Shtetasi E.H., banor në fshatin Kutalli të Beratit u ndalua në Kanalin e Çukës ditën e sotme.

Njoftimi i policisë
Policia ka arrestuar në flagrancë për “Drejtimin e automjetit në mënyrë të parregullt”, shtetasin E.H., 35 vjeç, banues në fshatin Kutalli, Berat.

Arrestimi i tij u bë në aksin rrugorë pranë “Kanalit të Çukës”, pasi u kap duke drejtuar motorrin pa leje drejtimi përkatës dhe në gjendje të dehur.