E rëndë/ Aktori 41-vjeçar gjendet i varur në banesë, mister arsyeja


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Federico Palmieri, aktori i kinemase dhe teatrit eshte gjetur i vdekur ne banese.

Artisti 41-vjeçar, i lindur dhe rritur në zonën e Piazza Bolonjës, u gjet i varur me një litar në pjesen e kopshtit të shtëpisë së tij, ne oret e pasdites se djeshme.

Sipas asaj që është mësuar ai nuk la asgjë të shkruar. Nderkohe qe ne banese jetonte me nenen dhe qenin e tij.

I vleresuar me shume cmime, ai ishte i njohur ne boten e kinematografise. Nuk ka ende detaje per motivet qe e shtyne drejt ketij fundi.