E frikshme/ Shihni çfarë aksidenti ka ndodhur mbrëmë (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një aksident rrugor ka ndodhur pak pas mesnatës së mbrëmshme në Lushnje, ku një automjet Benz është përplasur me një kamion që transportonte bimë medicinale.

Mësohet se për shkak të përplasjes së fortë, të doja automjetet janë përmbysur dhe kanë përfunduar në anë të rrugës.

Si pasojë e goditjes janë plagosur rëndë dy drejtuesit e automjeteve, ndërsa makinat janë bërë shosh.

Sipas hetimeve paraprake, Benzi, i cili dyshohet të ketë qënë me shpejtësi tej normave të lejuara, ka goditur nga pas kamionin.