Aksident në Gjirokastër, përplasen dy Benza në ‘Zinxhira’


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Dy persona janë aksidentuar në lagjen ‘Zinxhira’ të Gjirokastrës. Policia thotë se u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për shtetasin A.K., vjeç 58, banues në Gjirokastër, pasi në lagjen “Zinxhira”, Gjirokastër, duke drejtuar pa leje drejtimi mjetin tip “Benz”, është përplasur me mjetin tip “Benz“, që drejtohej nga shtetasi E.S., vjeç 27, banues në fshatin Sukë, Përmet, duke shkaktuar vetëm dëme materiale.

©argjirolajm.net