Drejt mbylljes protesta studentore në Tiranë, shihni sa pak kishin dalë sot në shesh (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Disa studente ne Tirane kane protestuar edhe sot, nderkohe qe shoket e shoqet e tyre te klases kane qene ne auditor ne te gjithe vendin.

Ata jane mbledhur rreth ores 11 perpara kryeministrise dhe me pas kane bere nje rreth nga ambasada amerikane drejt Politeknikut.

Me poshte po ju sjellim disa foto te ardhura ne redaksine tone, ku shihet numri i studenteve qe sot dolen serish ne proteste duke mos vajtur ne mesim./Lexo.al