Djali nga Tepelena rrëfen në ‘Zonë e Lirë’ homoseksualitetin e tij. Dikur luante me kukulla, sot drejton një biznes me 7 milionë euro xhiro në vit


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Elton Ilirjani, djali nga Tepelena që e ka pranuar publikisht orientimin e tij seksual duke deklaruar se është gay, sonte në mbrëmje është i ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’ në Tv Klan. Ai do të rrëfejë jetën e tij. Dikur fëmijë luante me kukulla në Tepelenë, sot drejton një kompani punësimi e cila ka rreth 7 milionë euro të ardhura në vit. Ndiqni emisionin nëse jeni më shumë të interesuar për rrëfimin e tij. 

©ArgjiroLajm.net 

Leave a Reply

Your email address will not be published.