Dimër në mes të qershorit, ja qyteti ku sot ra breshër


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Qershori shënon ardhjen e verës, por duket se në qytetin e Librazhdit stina e nxehtë do duhet “të presë”. Këtë të martë në Librazhd kanë shpërthyer reshjet e shiut, madje dhe breshërit duke shkaktuar jo pak vështirësi në aksin rrugor Librazhd- Elbasan. Një pjesë e rrugës madje ka pësuar dhe rrëshqitje të dheut e gurëve, ashtu siç tregon dhe kjo foto e postuar nga Tch.