Denoncimi/ Drejtori i tatimeve me kallash në dorë, gjobit bizneset në jug (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një qytetar ka denoncuar drejtorin e tatimeve Bardh Tafa, të cilit i ka publikuar edhe një foto ku mban një armë automatike në dorë. Në një mesazh të dërguar ish-kryeministrit Berisha, qytetari shkruan se ky drejtor është bërë tmerr i bizneseve të Beratit, Fierit dhe Vlorës përmes kërcënimeve dhe gjobave.

Ja postimi i plotë i ish-kryeministrit

Nje bandit, delinkuent, drejtor i tatimeve i Norieges dhe Kakistokracise se tij!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Prsh Doktor!
Dua te denoncoi drejtorin e tatimeve me hajdut te edi rames. Ky eshte bardh mashtusiii sic e njeh gjithe tirana me mashtimet e tij. Bardh Tafa apo sic i flasin ndryshe bardhi me tepsi 5 mije euroshe po terorizon gjithe bisneset e fierit , vlores dhe beratit. Bisneset jane te frikesuara te denoncojne pasi ky moster qe ka mbeshtetjen direkt te kryeministrit dergon inspektoret per ti vene gjoba dhe ato bisnese qe nuk japim i percjell ne prokurori. Po mer lek gjithandej dhe nuk e ndal dot njeri!Ju lutem doktor postojeni pasi eshte bere tmer i jugut. Po na ben keq . Te bisnesi im mori 10 miloj leke. Mi mori me forc dhe presion. Eshte denoncuar disa here nga ana juaj po prap vazhdon tju mari lek bisneseve me force. Kane vendosur kriminelin drejtor!