Del video e Edi Ramës në dush


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Kryeministri Edi Rama duket se do të jetë i ftuari i radhës në programin “Xing për Ermalin”. Në videon promovuese të episodit pasues të këtij programi, në një sekuencë, pasi Ermali me humor dëgjohet duke thërritur “Kur do flasim”, Rama shfaqet në dush duke thënë “Po mbylle mor atë gojë”. Kryeministri duket jashtë kornizës të postit që mban në këtë video. Ky emision do të transmetohet i plotë më 5 janar.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Të shtunën 5 Janar. Do Flasim…😉 Ora 21.00 Xing me Ermalin @ediramaal

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on