‘Çmenden’ çmimet te Kozmetika ‘Nefeli’ në Gjirokastër. Koleksion i ri për festat e fundvitit, dhurata dhe plot surpriza të tjera. Nxitoni të përfitoni! (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Bashkë me festat e fundvitit në Gjirokastër ka mbërritur edhe koleksioni i ri te Kozmetika ‘Nefeli’. Ora dhe bizhu argjend të të gjitha llojeve, parfume me mbushje dhe origjinale, çanta të markave më të mira dhe shumë produkte të tjera që i shtojnë vlerë pamjes tuaj të jashtme, janë pjesë e këtij koleksioni që sapo ka mbërritur.

Syzet plot stil dhe me një cilësi të lartë i gjeni vetëm te ‘Nefeli’. Të apasionuarit pas bizhuve argjend të punuara bukur, do të gjejnë te ‘Nefeli’ gjithçka që duan. Te ‘Nefeli’ do të gjeni dhuratën ideale për njerëzit e dashur dhe me çmime fantastike si askund tjetër. Festat e fundvitit marrin një tjetër kuptim nëse bëni dhurata për njerëzit tuaj të dashur.

Kozmetika ‘Nefeli’ ju uron festa të gëzuara dhe një vit të mbarë. Adresa e dyqanit është pranë rrethrrotullimit te farmacitë në sheshin qëndror të lagjes ’18 Shtatori’. ‘Nefeli’ është i hapur çdo ditë të javës nga ora 08:00 – 14:00 dhe pasdite nga ora 17:00- 21:00.