Çfarë do të bëjë Rusia në 2017-ën

Çfarë do të bëjë Rusia në 2017-ën

Nga: Marcus Tanner Nëse Vladimir Putin do të ishte burrë i pijes-që mesa duket nuk është-me siguri do t’i mbushte vetes një gotë shumë të madhe me shampanjë mesnatën e 31 Dhjetorit, ndërsa këmbanat e Kremlinit do të binin për vitin 2017. Ky vit i fundit ka qenë një dhuratë që vazhdon të japë fryte. […]

10 vajza rrëfejnë detajet pikante si humbën virgjërinë…

10 vajza rrëfejnë detajet pikante si humbën virgjërinë…

Nuk ka rëndësi sa vjeç je apo cilat janë rrethanat, të bërit seks për herë të parë është një gjë e rëndësishme. Çdo përvojë është e ndryshme. 10 vajza rrëfehen për herën e tyre të parë – si e prisnin, me kë kanë shkuar  dhe si janë ndjerë më vonë. 1 – “E doja të […]

Si të bësh para nga YouTube!

Si të bësh para nga YouTube!

Natasha Lee ishte shofere taksie, por qëkur zbuloi sesi të bënte para nga YouTube, ajo ka hequr dorë nga profesioni. Por cili është profesioni i saj i ri? Lee poston video që shihen nga miliona persona, ku i mëson atyre sesi të lyejnë thonjtë. Ajo ka krijuar edhe një studio ku regjistron videot. E pakënaqur […]