Çfarë do të thotë të jesh me LSI-në. Shihni këtë VIDEO

Çfarë do të thotë të jesh me LSI-në. Shihni këtë VIDEO

Lëvizja Socialiste për Integrim stigmatizohet shpesh në publik si një parti klienteliste, që qëndron vazhdimisht në pushtet, sa me PD-në sa me PS-në dhe që ka si qëllim në vetvete vetëm pushtetin. Faqja e njohur satirike “Çmendina Dumbim” sjell kësaj here një këngë parodi për partinë e Ilir Metës. Frymëzimi është marrë nga kënga “Ajo” […]

Kjo është makina më e shtrenjtë në Shqipëri, kushton plot…

Kjo është makina më e shtrenjtë në Shqipëri, kushton plot…

Megjithëse Shqipëria është vend i varfër, në fakt ajo mban shumë pasanikë në gjirin e saj. Prandaj nëse ndonjëherë keni menduar se makinat e shtrenjta do ia shihni yjeve botërore në television, në fakt Tirana jonë të ofron mundësinë t’i shikosh edhe në mes të ditës. Së fundmi në Tiranë është parë një makinë super […]

Zamira Rami bie në grackën e “Çmendina Dublim”, shihni pamjet (VIDEO)

Zamira Rami bie në grackën e “Çmendina Dublim”, shihni pamjet (VIDEO)

Faqja e njohur satirike “Çmendina Dublim” ka zgjedhur kësaj here të bëj humor me kryetaren e Bashkisë Gjirokastër, Zamira Rami. Përmes një videoje të postuar në Instagram, “Çmendina” është fokusuar te klipi i transmetuar te “Rudina” në Tv Klan, ku kryebashkiakja tregon pasionin e saj për alpinizmin. Për më shumë shihni videon më poshtë. /ArgjiroLajm.net […]

Video me gafat e Rudina Magjistarit që po bën xhiron në internet

Video me gafat e Rudina Magjistarit që po bën xhiron në internet

Moderatorja Rudina Magjistari me emisionin e saj pasdite në Tv Klan, mberthen pas ekranit shume teleshikues, por here pas here, behet edhe objekt komentesh ne media per gabime apo gafa gjate drejtimit. Faqja në Instagram “Seen.al” ka sjellë përmes një video gazmore disa prej gafave të saj. Ndiqini: 16913475_644797985708864_4440771106302853120_n by revistaime

Del video e plotë/ Gruaja akuzon burrin: Ke dashnore motrën time

Del video e plotë/ Gruaja akuzon burrin: Ke dashnore motrën time

Ditën e djeshme në rubrikën e “Shihemi në gjyq”, ku ndërmjetëson Eni Çobani është zhvilluar çështja e një burri dhe një gruaje nga Elbasani, të cilët ishin të martuar. Ajo çfarë u vu re është fakti se si burri dhe gruaja, sapo filloi emisioni shpërthyen në akuza. Gruaja e akuzoi publikisht burrin se kishte kryer marrëdhënie […]

Bëhet baba në moshën 92-vjeçare

Bëhet baba në moshën 92-vjeçare

Gruaja e një palestinezi 92-vjeçar ka sjellur në jetë një vajzë. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Khalil, në Bregun Perëndimor. Mahmoud-al Adam e ka quajtur vajzën Tamara dhe është shprehur se është shumë i lumtur me dhuratën e Perëndisë. “Unë tani kam tetë vajza dhe pesë djem. Kjo ishte befasi për ne, por ky është […]

FOTO LAJM/ Flet deputeti, të gjithë “sy e vesh” te ai

FOTO LAJM/ Flet deputeti, të gjithë “sy e vesh” te ai

Një ditë më parë LSI inaguroi zyrën e saj elektorale në Libohovë. Në takimin e organizur me këtë rast merrte pjesë edhe deputeti Vangjel Tavo. Në fotot e publikuara nga ky i fundit në faqen në Facebook, shihen disa nga të pranishmit “sy e vesh” drejt deputetit teksa ai fliste për organizimin gjatë fushatës për […]

VIDEO/ Tri femra topless shkaktojnë përleshje në plazh

VIDEO/ Tri femra topless shkaktojnë përleshje në plazh

Tri femra topless për pak sa nuk shkaktuan një përleshje në një plazh të Argjentinës, për shkak të sjelljeve të tyre të çuditshme. Policët iu afruan atyre në resortin turistik “Necochea” në Buenos Aires, pasi u njoftuan nga turistët e tjerë, që u ndien të ofenduar. Sipas tyre, tri femrat duhet të gjenin një vend […]

Fotolajm/ Kur Manjani sfidonte Ramën ballë përballë

Fotolajm/ Kur Manjani sfidonte Ramën ballë përballë

Kjo foto është nxjerrë nga arkivat këtë të hënë pasi ajo fsheh një detaj mjaft interesant. Nëse më herët nuk ishte vënë re “përplasja” mes kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Drejtësisë Ylli Manjani në këtë foto duket qartë se ministri nuk është se “i servilosej shefit të tij” kur e kishte përballë. Të gjithë […]