Tërmet Peçi lëshon perlën e radhës: Nuk po e them për pordhë, por ne bëjmë investime në lartësinë e duhur (VIDEO)

Tërmet Peçi lëshon perlën e radhës: Nuk po e them për pordhë, por ne bëjmë investime në lartësinë e duhur (VIDEO)

Kryetari i Bashkisë së Tepelenës, Tërmet Peçi, shqyhet për gafat e tij. Së fundmi, teksa flet për investimet që bëhet në bashkinë që drejton, thotë se nuk po mburrej, apo siç thuhet rëndomtë “jo për p*rdhë”. Gjatë një interviste për Televizionin e Gjirokastrës pak ditë më parë, Peçi ka thënë midis të tjera se “nuk […]

Jeta e natës në Sarandë, shihni ‘çmendurinë’ e këtij kamerieri (FOTO)

Jeta e natës në Sarandë, shihni ‘çmendurinë’ e këtij kamerieri (FOTO)

Lokalet e natës janë shumë të frekuentuar gjatë kësaj vere në Sarandë si në çdo qytet tjetër bregdetar. Pas Dj janë kamerierët ata që përballojnë fluksin e lartë të frekuentuesve të jetës së natës. Kamerieri që shihni në këto foto duket disi i ‘çmendur’ përderisa mban kaq shumë gota së bashku. Pavarësisht rrezikut, i riu […]

Shqipëria heq vizat me shtetin që ka sipërfaqe sa një lagje e Tiranës

Shqipëria heq vizat me shtetin që ka sipërfaqe sa një lagje e Tiranës

Shqipëria ka hequr vizat me Federatën e Shën Kristoferit (St. Kitts) dhe Nevisit. Qeveria shqiptare miratoi vendimin që u bë publik sot. “Në mbështetje të nenit 100 të Kushtetutës dhe të nenit 19, të ligjit nr.43/2016, “Për marrëveshjet ndërkombëtare në Republikën e Shqipërisë”, me propozimin e Kryeministrit dhe ministër për Evropën dhe Punët e Jashtme, […]

Plas në Sarandë, çifti bën seks në ballkonin e apartamentit (VIDEO +18)

Plas në Sarandë, çifti bën seks në ballkonin e apartamentit (VIDEO +18)

Me sezonin e verës, nuk mungojnë as skenat e nxehta në ambientet publike. Videoja e mëposhtme është regjistruar në Sarandë, ku shfaqet një çift duke kryer marrëdhënie seksuale në ballkonin e apartamentit. Kjo skenë ka nxitur reagimin dhe të qytetarëve të tjerë, të cilët e kanë denoncuar aktin, pasi rrotull mund të kishte edhe të […]

Sherr masiv në plazh, të rinjtë zihen me grushta dhe shufra hekuri (VIDEO)

Sherr masiv në plazh, të rinjtë zihen me grushta dhe shufra hekuri (VIDEO)

Një sherr masiv ka ndodhur në një plazh të Barcelonës. Në konflikt u përfshinë dy grupe, njëri nga Britania dhe tjetri vendas. Pamjet janë të rënda dhe tergojnë momentin kur ata zihen ashpër me njëri-tjetrin. Pushuesit e tjerë kanë mbledhur sendet e tyre duke u larguar, ndërsa fëmijët u tmerruan nga skena që panë. Nuk […]

Gjirokastër, amerikanët ia marrin valles pogonishte (VIDEO)

Gjirokastër, amerikanët ia marrin valles pogonishte (VIDEO)

Në këtë video të hasur në internet, shihen se si disa amerikanë kërcejnë valle popullore pogonishte. Kjo ngjarje ka ndodhur në qytetin e bukur të Gjirokastrës. Video është publikuar dy vjet më parë.  Amerikanët, përpara se të kërcejnë, marrin udhëzime nga një grua e cila është e veshur me veshje popullore. Shihni pamjet. 

Gafa në protestën e opozitës, shihni këtë foto

Gafa në protestën e opozitës, shihni këtë foto

Teksa protesta ende nuk kishte nisur, janë shpalosur një sërë mesazhesh nga qytetarë e simpatizantë të PD-së, përfshi këtu një kuti të madhe ku votohej “Rama ik”. Por një pankartë e sjellë nga dega nr.7 e Partisë Demokratike, kishte një gafë në shkrim. Në të shkruhej në tre gjuhë të ndryshme Rama ik, por emri […]

1 2 3 29