Befason Miss Shqipëria, thotë se ka tërheqje seksuale si ndaj meshkujve ashtu edhe ndaj femrave (Video)

Befason Miss Shqipëria, thotë se ka tërheqje seksuale si ndaj meshkujve ashtu edhe ndaj femrave (Video)

Ish-Miss Shqipëria, Egla Harxhi, ka dhënë një intervistë ku ka treguar shumë për jetën e saj private. Bukuroshja flet për rrugëtimin e saj nga biondja e pafajshme në kuqsen e egër apo “Savage” siç e quan edhe gazetari Kelvi Kadilli. Egla mund të quhet padyshim vajza që mishëron të bukurën, femëroren dhe inteligjenten në një […]

Alketa shpenzon pa vrarë mendjen në Holliwood

Alketa shpenzon pa vrarë mendjen në Holliwood

Një udhëtim që duhet ta bëni patjetër, dëgjoni Alketa Vejsiun! Ajo ka ftuar të gjithë fansat e saj që të bëjnë një tur në gjigandin filmave hollivudianë, Universal Studios. Alketa ka postuar në Insta një foto në hyrjen e shtëpisë së shumë filmave ikonë amerikanë, duke thënë se është një nga 100 gjërat që duhet […]

Foto+16/ Provokuesja Ana Kabashi

Foto+16/ Provokuesja Ana Kabashi

Këngëtarja Ana Kabashi ka filluar të jetë shumë aktive në rrjete sociale. Fotografitë që ajo poston, qoftë nga përditshmëria apo të shkëputura nga fotosesionet e ndryshme po çmendin ndjekësit që ka në Instagram.  

Riselda nuk ndalet as me puthje nën ujë

Riselda nuk ndalet as me puthje nën ujë

Pasi nuk ka lënë gjë pa e çuditur publikun përmbi tokë Riselda Sejdia, nuk ndalet as nen ujë. Ajo dhe bashkëshorti i saj, Ajdin Sejdia, duket se janë duke kaluar disa momente mjaft romantike në jetën e tyre. Ata kanë shkuar në Dubai për festat e fundvitit, bashkë me djalin e tyre, Brahimin dhe po shijojnë rrezet […]

Foto e Mis France shkakton skandal racist në Paris

Foto e Mis France shkakton skandal racist në Paris

Në 18 dhjetor të këtij viti Alica Aylies u shpall vajza më e bukru e Francës në bazë të pëlqimit të publikut dhe jurisë. Ajo siç e do zakoni pozoi këtë javë për revistën e njohur Paris Match. Ajo duket në plazh dhe në prag të festave ka pozuar me një fustan të kuq dhe […]

Dështon votimi, akuza për manipulim ndaj drejtuesve të Festivalit

Dështon votimi, akuza për manipulim ndaj drejtuesve të Festivalit

Sikur mos mjaftonte atmosfera e vakët artistike që u ofrua gjatë dy netëve në jubileun e 55-të të FiK, “qershia mbi tortë” ishte votimi për këngëtarët finalistë. Formula e re sivjet; “Vota e publikut vlen sa dyfishi i votës së një anëtari jurie”, duket se ishte thjesht një farsë. Pasi konkretisht, publiku hasi probleme në votim […]