Zbulohet lidhja intime e Noizy-t me një super modele (FOTO)

Zbulohet lidhja intime e Noizy-t me një super modele (FOTO)

Prej disa ditësh modelja Kristin Prengaj është duke pushuar në Bali. Në Instgaramin e saj gjen disa foto, ku duket se biondja seksi po kalon disa ditë mjaft të bukura dhe pushime luksoze. Por kush po e shoqëron atë?! Sot ajo zbuloi se është një mashkull ai që ndodhet në krah të saj, e sigurisht […]

Nuk janë bashkë, por Flori s’e harron Elvanën për 30-vjetorin

Nuk janë bashkë, por Flori s’e harron Elvanën për 30-vjetorin

Të shumta kanë qenë urimet për Elvana Gjatën në 30 vjetor, por me pa durim nga fansat pritej urimi i këngëtarit Flori Momajesi. Për të dy kanë qarkulluar zëra se ishin në një lidhje dashurie dhe se me pas u ndane, por për të nuk u fol asnjëherë publikisht. Para një viti kantautori e uroi Elvanën […]

Era Istrefi nderohet me një tjetër cmim!(Foto)

Era Istrefi nderohet me një tjetër cmim!(Foto)

Era Istrefi, këngëtarja shqiptare tashmë më famë ndërkombëtare, sapo ka marrë një tjetër çmim të rëndësishëm në karrierën e saj. Era së fundmi ishte në Suedi, ku është nderuar me një çmim të veçantë atje. Ajo mori çmimin për shitje në industrinë muzikore në këtë vend dhe është nderuar me “Pllakën e Artë”. Këto çmime […]

Ditëlindja përrallore e vajzës së Ardit Gjebreas! (FOTO)

Ditëlindja përrallore e vajzës së Ardit Gjebreas! (FOTO)

Ҫdo 26 janar, prej 8-vjetësh tashmë, familja Gjebrea ka festë. Anna, vajza e producentit Ardit Gjebrea, ka ditëlindjen. Sot, ashtu si ҫdo vit, të afërmit, miqtë dhe të gjithë shokët e shoqet e Annës, janë mbledhur për t’i uruar ditëlindjen në një festë të organizuar enkas në një ambient festiv. Edhe pse tani ngjan me […]

Arsyeja që Ledioni nuk martohet me Sarën!

Arsyeja që Ledioni nuk martohet me Sarën!

Para pak minutash ai komunikoi me ndjekësit në Instagram ku foli edhe për planet e dasmës dhe Sarën. “Kemi më pak se tre vjet që jemi të lidhur zyrtarisht. Ne duam të bëjmë një dasmë shumë të madhe kështu që do martohemi atëherë kur të jenë pjekur kushtet. Sara është xheloze dhe kursimtare”, -tha Ledioni.

FOTO/ Habit Briseida Shehaj, shikoni si ka shkuar në festën e PS-së

FOTO/ Habit Briseida Shehaj, shikoni si ka shkuar në festën e PS-së

Prej pak kohësh kishim harruar të flisnim për ish-Drejtoreshën e Tatimeve. Një muaj më parë ajo u largua nga detyra si zv.ministre e Ekonomisë. Dy ditë më parë ajo u shfaq në festën e Partisë Socialiste për njësinë numër 3  me rastin e festave të fundvitit. Në këtë dalje ajo ka habitur me paraqitjen e […]

Provat që tregojnë se Enca është gënjeshtare (Foto)

Provat që tregojnë se Enca është gënjeshtare (Foto)

Diskutimi i gjatë i photoshopit në fotot e Encës ende nuk është mbyllur, duke bërë që këngëtarja të mos e pranojë dhe faqe të ndryshme ta demaskojnë. Së fundmi, një faqe në Instagram, e quajtur ‘Skandalet’, kanë marrë një ndër fotot e fundit të postuar nga këngëtarja dhe kanë treguar faktet se është përdorur photoshop. […]