Harrojeni Mihalin, shihni çfarë bëhet në Sarandë e Vlorë (FOTO)

Harrojeni Mihalin, shihni çfarë bëhet në Sarandë e Vlorë (FOTO)

Këto ditë opinioni është bombarduar me lajme për Mihal Kokëdhimën, pas sulmit të tij ndaj turistëve spanjollë. Por, turizmi shqiptar nuk ka vetëm Mihalë. Sezoni turistik ka vazhduar normalisht dhe të huaj të shumtë që kanë ardhur në Shqipëri këtë vit, kanë shijuar jo vetëm bregdetin, por edhe festat e organizuara nga Saranda në Vlorë, me disa […]

Zbulohet arsyeja përse Ilda Bejleri u largua nga ‘Digitalb’

Zbulohet arsyeja përse Ilda Bejleri u largua nga ‘Digitalb’

Largimi nga ‘’Digitalb’’ pas 11 vitesh i moderatores dhe gazetares Ilda Bejleri natyrisht që e ka një shkak, të cilin kanë kureshtje ta dinë shumë admirues të saj dhe të futbollit. Dhe gjithçka ka të bëjë me ndryshimet në programacionin e ‘’Digitalb’’ për sezonin e ri. ‘’Panorama Plus’’ zbulon se komentatori i futbollit Dritan Shakohoxha […]

Ylli Baka tregon sa paguhet në koncerte

Ylli Baka tregon sa paguhet në koncerte

Ylli Baka është një ndër këngëtarët më të kërkuar të muzikës popullore. Ai ftohet jo vetëm nëpër koncerte, por edhe në mbrëmje muzikore familjare apo dasma. Së fundmi, i ftuar në emisionin ‘Treshat’, Ylli ka zbuluar për herë të parë shifrën sa paguhet në koncerte, ndryshe nga këngëtarët e tjerë të cilët nuk e bëjnë […]

Gazetarja u jep leksion shqiptarëve: Bëni seks se do çmendeni…. (FOTO)

Gazetarja u jep leksion shqiptarëve: Bëni seks se do çmendeni…. (FOTO)

Moderatorja e njohur, Aulona Musta, ishte e ftuara e radhës në emisionin “3shat”, ku ka folur pa doreza. Gjatë intervistës, Bora Zemani i tha se “thonë që kur martohesh jeta seksuale me partnerin nuk është aq e gjallë sa në fillim” dhe Aulona u shpreh se përpiqet që ta mbajë aktive jetën seksuale pasi seksi […]

Përplasja me armë/ Kush është vajza e e showbizit shqiptar që ndezi sherrin në Jalë?

Përplasja me armë/ Kush është vajza e e showbizit shqiptar që ndezi sherrin në Jalë?

Në orët e para të mëngjesit të së dielës, një përplasje me armë zjarri ndodhi në zonën “VIP” të një lokali të njohur në plazhin e Jalës. Sipas policisë, sherri nisi mes dy grupeve të rinjsh rreth orës 02:00 të natës, të cilët kishin konsumuar alkool dhe më pas u përplasën fizikisht, ndërsa konflikti degjeneroi […]

Mbrëmje e madhështore në Kalanë e Libohovës, Klea Bushi fiton Miss Shqipëria 2019 (FOTO)

Mbrëmje e madhështore në Kalanë e Libohovës, Klea Bushi fiton Miss Shqipëria 2019 (FOTO)

Klea Bushi është zgjedhur Miss Shqipëria 2019. Konkursi i bukurisë mbarëshqiptare u organizua për herë të parë në Kalanë e Shanishasë në Libohovë. Qindra banorë të Libohovës dhe spektatorë të ardhur nga qytete të tjera të Shqipërisë ndoqën eventin për më shumë se dy orë. Kalaja e Libohovës ishte mbushur si asnjëherë më parë. Në skenën […]

Më e bukura e Shqipërisë shpallet sonte në Kalanë e Libohovës

Më e bukura e Shqipërisë shpallet sonte në Kalanë e Libohovës

Kompeticioni i vetëm i bukurisë mbarëshqiptare “Miss Shqipëria” këtë vit organizohet në Kalanë e Libohovës. Ky event i rëndësishëm vjen për herë të parë në Kalanë e Shanishasë. Sonte në mesnatë do të shpallet fituesja e këtij viti mes shumë vajzave që konkurrojnë. Për të ndjekur eventin live në Libohovë kanë mbërritur shumë spektatorë nga […]

Njihuni me Sarën, kjo është avokatja më e ‘nxehtë’ për momentin (FOTO)

Njihuni me Sarën, kjo është avokatja më e ‘nxehtë’ për momentin (FOTO)

Emri i saj është Sarah Kohan dhe ajo ka studiuar në Harward për juridik. Ajo ka origjinë nga Australia dhe ka fituar në Instagram pseudonimin e ‘avokates hot’. 23-vjeçarja punon paradite si avokate dhe më vonë si modele. Aftësitë e saj tërheqin vëmendjen e juritsëve dhe të gjygtarit. Sara Kohan jeton tani në Australi dhe […]

Një ministre në qeverinë ‘Rama’ është shtatzanë, do të bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

Një ministre në qeverinë ‘Rama’ është shtatzanë, do të bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

Ministrja e Mbrojtjes Olta Xhaçka është sërish në një pritje të ëmbël. Ajo dhe njeriu i saj i jetës, ish deputeti PS, Artan Gaçi (poshte) janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë tre vite pas lindjes së vajzës së tyre Hana(e para poshte) tre vite me parë. Tashmë ministrja e Mbrojtjes që ka […]

Ministri Klosi: Nuk dua që djali im të bëhet politikan…

Ministri Klosi: Nuk dua që djali im të bëhet politikan…

Ministri i Turizmit Blendi Klosi ka bërë një deklaratë të fortë pasditen e sotme në emisionin ‘Rudina’ në Tv Klan. Teksa po fliste për dy fëmijët e tij Aronin dhe Amlën, Klosi tha se nuk dëshiron që djali i tij të bëhet politikan, pasi ky profesion nuk të lejon të jesh vetvetja. ‘Unë nuk dua […]

1 2 3 50