Horoskopi për ditën e sotme, e dielë 5 shkurt 2017

Horoskopi për ditën e sotme, e dielë 5 shkurt 2017

Dashi – Marsi do jete planeti me i favorshëm për sektorin e dashurisë dhe do ju beje qe te përjetoni ndjesi si asnjëherë me pare. Do ndiheni te plotësuar si asnjëherë me pare. Beqaret me ne fund do mund te fillojnë një lidhje sekrete, por mjaft interesante. Buxhetin do duhet te keni edhe me shume […]

Horoskopi erotik, zbuloni çfarë thotë shenja juaj

Horoskopi erotik, zbuloni çfarë thotë shenja juaj

Shenja juaj e horoskopit zbulon profilin psikik, lidhur me karakterin, temperamentin, vijat e personalitetit, por edhe potencialet seksuale dhe prirjet.Pra, me njohjen sa më të mirë të partnerit, ju keni mundësi më të mëdha për ta zbukuruar dashurinë dhe jetën tuaj seksuale. Lexoni karakteristikat e secilës shenjë sipas Explorerunivers. 1-DASHI GRUAJA Është shumë erotike dhe […]

Si e zgjedhin meshkujt femrën e jetës!

Si e zgjedhin meshkujt femrën e jetës!

Të kuptohet se si e zgjedhin meshkujt femrën e duhur për t’u martuar ka qënë gjithnjë një qëllim i femrave dhe një mister njësoj si pozicioni jashtë loje në futboll: për meshkujt është diçka natyrale dhe për femrat jo. Çfarë duhet t’i vijë në mendje që i thotë vetes “po, kjo është e duhura”, aq […]

Datat e “tersit” për tu martuar!

Datat e “tersit” për tu martuar!

Studiuesit vunë re se shumë çifte që janë martuar në këto data janë divorcuar. Mes shumë andrallave të përgatitjeve, caktimi i datës së martesës mund të mos duket ndonjë gjë e rëndësishme. Por na doli që ka disa ditë aspak të mira për t’u martuar; e thonë studiuesit. Pas një studimi të kryer, u nxor […]

Nike na sjell atletet që lidhen vetë!

Nike na sjell atletet që lidhen vetë!

Sipas kompanisë amerikane këpucët HyperAdapt 1.0 do të dalin në treg në 1 dhjetor në Nju Jork dhe do të kushtojnë 720 dollarë. Kompania konfirmoi se klientët do të mund të porosisin paraprakisht atletet përmes aplikacionit Nike +në 28 Nëntor, duke përdorur opsionin “Reserved for You” . HyperAdapt është këpuca e parë sportive e Nike […]

Meshkujt duan të kalojnë jetën me këto lloj femrash…

Meshkujt duan të kalojnë jetën me këto lloj femrash…

Mund të jeni tejet seksi dhe e mahnitshme, por këto nuk mjaftojnë që një mashkull t’ju propozojë për martesë. Në fakt, seksi, për të mos thënë fare hiç, ka të bëjë shumë pak me martesën. Arsyeja se përse një mashkull zgjedh të martohet me ju, gjendet jashtë dhomës së fjetjes. Tani, jeni duke menduar se […]

Pse jemi të trishtuar në dimër

Pse jemi të trishtuar në dimër

Në Europën Veriore vuajnë nga dështimi dimëror një në 6 persona, ose thënë ndryshe mbi 10 milionë individë. I gjithë faji është i humorit të keq. Por si mund të ndodhë që në nivelin biokimik, mungesa e dritës të influencojë humorin dhe tendencën drejt depresionit? Shkencëtarët e Universitetit të Kopenhagenit thonë se përgjegjëse është një […]

Manuali i një prostitute/ Çfarë duan meshkujt në shtrat

Manuali i një prostitute/ Çfarë duan meshkujt në shtrat

Shumicës së grave penetrimi nuk u mjafton për ti çuar në orgazëm. Një zgjidhje të thjeshtë? Seksi oral. Një “must” i vërtetë për të bërë shkëndija në krevat. Por çfarë thonë specialistet e seksit. Ja manuali i një prostitute: Përshëndetja e Mbretëreshës Gjëja e parë: Mos iu ul mbi fytyrë se ndryshe do i marrësh frymë. […]

Studimi/ Kjo është pika ku meshkujt vdesin ti prekësh (testim profesional)

Studimi/ Kjo është pika ku meshkujt vdesin ti prekësh (testim profesional)

Universiteti i Mjekësisë në Pensilvani ka bërë një sondazh lidhur me aktivitetin seksual të meshkujve, por dhe me pjesën ku ai arrin kulmin e kënaqësisë seksuale. Në sondazh kanë marrë pjesë 100 persona, mes tyre 30 meshkuj dhe 70 femra të cilat ushtrojnë prostitucion, dhe përgjigja e pyetjes kanë qenë të njëjta. Si meshkujt ashtu […]