Ja cila është pija e duhur për s*ks të mirë

Ja cila është pija e duhur për s*ks të mirë

Vera e kuqe listohet si një nga 10 afrodiziakët më të mirë, por nuk duhet tepruar kurrë me të. Pra, lind pyetja: cila është sasia e duhur? Na lini ta përshkruajmë paksa më gjatë. Kur pimë pak verë, efekti fillestar i alkoolit si një nga lubrifikantët më të mirë shoqërorë, nis të bëjë punën e […]

Këshillat/ Si të bësh lekë duke postuar në Instagram

Këshillat/ Si të bësh lekë duke postuar në Instagram

Ju e trajtoni Instagramin si punë me kohë të plotë. Por, nëse do ishte? Të bëhesh I njohur në Instagram nuk është e lehtë, por pagesa mund të jetë e madhe. Të bëhesh një “Instagram Influencer” do të thotë se bota është zyra juaj. Nëse doni të njiheni për rrobat tuaja apo mënyrën tuaj të […]

Horoskopi i së dielës, ja cila është shenja me fat

Horoskopi i së dielës, ja cila është shenja me fat

Dashi Dashuria: Një Hënë miqësore sot do t’ju ftojë të keni besim në intuitat tuaja, gjërat që bëni me zemrën tuaj. Pasioni në krye për një person që e doni. Të gjitha marrëdhëniet emocionale përmirësohen për zemrat e vetmuara që do të ndjehen më pak të vetmuar. Puna: Në vendimet tuaja profesionale mos lejoni që […]

Nisni fundjavën me horoskopin, ja cila është shenja me fat

Nisni fundjavën me horoskopin, ja cila është shenja me fat

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 6 prill 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo e shtunë do të jetë e mbushur me nervozizëm për shkak të situatës financiare. Ka disa çështje lidhur me […]

Horoskopi për sot, ja cila është shenja me fat

Horoskopi për sot, ja cila është shenja me fat

Horoskopi për ditën e premte, 5 prill 2019, sipas Paolo Fox Dashi Më në fund do të merrni frymë lirisht, pasi kjo ditë sjell rikuperim pas një fillim jave shumë të ngarkuar. Do të jetë një ditë interesante nga pikëpamja profesionale, edhe pse nuk bëhet fjalë për projekte afatgjata. Demi Duke nisur nga kjo e […]

Puna, dashuria dhe paraja, ja çfarë thotë horoskopi për sot

Puna, dashuria dhe paraja, ja çfarë thotë horoskopi për sot

Horoskopi për ditën e enjte, 4 prill 2019, sipas Paolo Fox Dashi Parashikohet një ditë tejet eksituese dhe e mbushur me energji, e cila premton zgjidhjen e një sërë problemesh, ndonëse nuk do ju mjaftojnë 24 orë. E enjtja do të jetë pozitive edhe sa i takon dashurisë dhe ndjenjave, por edhe miqësisë. Demi Kjo […]

Ky është horoskopi për muajin Prill

Ky është horoskopi për muajin Prill

Dashi Muaji prill është i shkëlqyer për të rritur aftësinë fizike, ti besoni më shumë intuitës si dhe të investoni më shumë në botën brendshme, për ju të shenjës së dashit. Bëni kujdes këtë muaj me çështjet mjedisore pasi do të ndikojnë në shëndetin tuaj. Gjithashtu vëmendje duhet ti kushtoni mos përdorimit të alkolit dhe […]

Horoskopi për fundjavën, ja parashikimi për çdo shenjë

Horoskopi për fundjavën, ja parashikimi për çdo shenjë

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 30 mars 2019 Dashi Mund të përballeni me mundësi të shumta të cilat duhet ti kapni fluturimthi, për ti dhënë një kthesë jetës tuaj sentimentale. Edhe për ata që janë vetëm do të ketë takime të reja dhe flirte. Sa i takon punës do i keni situatat në […]

Horoskopi për sot, ja cila është shenja me fat

Horoskopi për sot, ja cila është shenja me fat

Horoskopi, e premte 29 mars 2019 Dashi Kjo ditë do të nxjerrë në pah energjinë tuaj por edhe vendosmërinë. Marsi do të dominojë shenjën tuaj, e cila do të jetë e karakterizuar nga një pasion i madh. Bëni kujdes ndaj shëndetit, pasi mund të ketë probleme. Demi Do të jeni të karkikuar me energji. Nëse ka […]

Nisni javën me horoskopin, ja cila është shenja me fat

Nisni javën me horoskopin, ja cila është shenja me fat

DASHI Reagoni ndaj kritikave pa u treguar të ndjeshëm, duke fituar forcë për të vazhduar më tej punën. Në planin e raporteve personale gjithçka do të shkojë mirë. DEMI Mund të verifikoni nëse aftësitë tuaja në punë janë të bazuara mbi realitetin apo optimizmi juaj ju zhgënjen. Mirëkuptimi do të jetë çelësi për të ndriçuar […]