Bie nga shkallët, ndërron jetë legjenda e muzikës (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një prej antarëve të grupit legjendar Kinks, Jim Rodford ,ka ndërruar jetë në moshën 76-vjeçare raportojnë mediat Britanike. Shkak i vdekjes dyshohet një rënie fatale e tij nga shkallët.

Ai ka qenë për 18 vjet basisti i grupit . Ai ka qenë fillimisht pjesë e grupit Argent, më pas kaloi tek Kinks dhe e mbylli tek Zombies.

Image

Image

Leave a Reply

Your email address will not be published.