Basha: Fundi i Ramës në 30 qershor


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Kreu i Partisë Demoratike Lulzim Basha nëpërmjet një statusi në Facebook shkruan se shqiptarët janë të ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa, dhe se s’ka asnjë hap pas.

“30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit.  Asnjë hap pas! #21qershor”, -shkruan Basha.

Statusi i plotë i Bashës

30 qershori është varreza politike e Edi Ramës, shokut të avdylajve dhe bandave të krimit. Shqiptarët janë ngritur në këmbë në betejën kombëtare për Shqipërinë si gjithë Europa. Boll më me Shqipërinë që duan vetëm ata! Tani është koha për Shqipërinë e të gjithë shqiptarëve! Asnjë hap pas! #21qershor