Basha feston sot ditëlindjen, ja surpriza që i bënë të rinjtë e PD-së (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha feston sot 45-vjetorin e lindjes, ndërsa nuk kanë munguar as tufat me lule dhe urimet në drejtim të tij.

Të rinjtë e FRPD dhe Grud Tirana kanë menduar që ti bënin sot një dhuratë Simbolike Liderit të PD z Lulzim Basha me rastin e 45-vjetorit.

Ndërkohë kanë organizuar atij një pritje dhe në sallën e konferencave të PD-së, ku i kanë dhuruar në mënyrë simbolike dhe shiritin e kapitenit.

Nuk mungonte as një dhuratë me sloganin “Shqiperia si Europa”. Ndërsa në statuset e bëra në rrjetet sociale nga të rinjtë e FRPD-së shkruhet: “Edhe 100 kapiteni ynë!”