Grabitja e të vetmes bankë në Tepelenë, policia ngre postblloqe për autorët e maskuar


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Maskat kanë goditur sërish, këtë herë në Tepelenë, ku është vjedhur një bankë e nivelit të dytë.

Burime bëjnë me dije se menjëherë pas ngjarjes policia është vënë në lëvizje për kapjen e autorëve të ngjarjes, ndërsa ende nuk dihet shuma e parave të marra.

Të njëjtat burime thonë se policia ka ngritur postblloqe në pika të ndryshme në hyrje dhe në dalje të Tepelenës.