Anuloni pushimet, javën e ardhshme ndryshon moti në mënyrë drastike


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Mos u nisni nesër për plazh. Rrezikoni që t’ju zërë shiu, dhe t’ju prishet dita e pushimit. Sipas Meteoalb, gjatë gjithë javës që vjen do të ketë shira e vranësira. Do të ketë reshje shiu në të gjithë teritorin e vendit, të cilat do të shoqërohen edhe me shtrëngata. Sa i takon temperaturave, paavaresisht vranesirave, ato do të shkojne deri në 35 gradë celsius, në vlerat e tyre maksmale.