Aktorja e njohur lë Portokallinë për të shkuar në Klan (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Aktorja e Portokallisë Delinda Disha është larguar nga ‘’Top Channel’’.

Lajmin e konfirmoi Turjan Hysko, drejtori i programacionit te ‘’Klan Plus’’ si dhe moderatori i emisionit ‘’Duplex’’.

Në një postim në Instastory në llogarinë e tij, ai saktësoi se Disha do të jetë pjesë e programit të ri në ‘’TV Klan’’ ‘’Kalifornia Show’’.

Ky emision do të sjellë materiale humoristike si dhe intervista me personazhe VIP. Këtij emisioni i janë bashkuar më parë dhe moderatorja Marina Vjollca me Olsi Bylykun.