Aksident në Sarandë, shoferi i dehur përplas këmbësorin


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një person është arrestuar në Sarandë pasi ka aksidentuar me makinë një këmbësor. Policia thotë se i arrestuari është shtetasi N. R., vjeç 33, banues në  Sarandë. Arrestimi i tij u bë pasi  në lagjen nr.1, Sarandë, duke drejtuar në gjendje të dehur mjetin tip “Benz”, A-CLAS, ka aksidentuar këmbësorin R. M., vjeç 49, banues në Sarandë, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

©ArgjiroLajm.net