Aksident në Sarandë, plagoset 31-vjeçari


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një aksident ka nodhdur në Sarandë tek vendi i njohur si ‘Tuneli’. Shtetasi E.B, 30 vjeç, banues në fshatin Metoq, duke drejtuar mjetin tip “Daimler Chrysler”, ka goditur motorin tip “Honda”, të drejtuar nga shtetasi J.I., vjeç 31, banues në Sarandë. Nga përplasja ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, por fatmirësisht ai ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ka bërë kallëzim në Prokurori për 30-vjeçarin që drejtonte makinën.

© ArgjiroLajm.net