Aksident në Memaliaj, dy të plagosur

Na ndiqni në Facebook dhe Instagram:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një aksident ka ndodhur në rrugën Memaliaj-Mallakastër, në vendin e quajtur “Ura e Toçit”. Shtetasi L.M, vjeç 40, banues në fshatin Kamçisht, duke drejtuar makinën tip ‘Renault’, ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë jashtë rruge. Për pasojë është plagosur ai vetë, si dhe pasagjeri L.M, 27 vjeç. Ata ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën.

© ArgjiroLajm.net 

Sondazh: Votoni personazhin e vitit 2018 në Gjirokastër (lista me 10 kandidatë)