Aksident në Levan-Tepelenë, makina del nga rruga dhe përmbyset (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Levan-Tepelenë. Mësohet se një automjet ka dalë nga rruga pranë fshatit Ziaj të Mallakastrës. Siç shihet në videon që sjell ArgjiroLajm.net, automjeti është përmbysur jashtë rrugës. Nuk dihet ende nëse ka viktima apo të lënduar nga kjo ngjarje.

© ArgjiroLajm.net