Aksident në Levan-Tepelenë, humb jetën një person


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mëngjesit në aksin rrugor Levan-Tepelënë.

Një makinë ka përplasur një motor. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person ndërkohë që një tjetër ka mbetur i plagosur rëndë.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur në fshatin Kafaraj të Fierit.

Personi i mbetur i plagosur nga aksidenti është dërguar në Spitalin e Fierit. Ai është marrë një nga ambulancë që po kalonte rastësisht në vendngjarje