Aksident në Levan, ndërron jetë drejtuesi i motorit


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fier-Levan, rreth orës 15:15.

Një makinë është përplasur me një motor, e për pasojë drejtuesi i motorit, 65-vjeçari Ded Ndoi ka humbur jetën.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. Shoferi i makinës, 24-vjeçari me iniciale G.S., është shoqëruar në komariat.