Aksident në Gjirokastër, plagoset një grua


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Një aksident ka ndodhur në Gjirokastër. Policia thotë se shtetasi Y.N, 39 vjeç, banues në Gjirokastër,duke drejtuar mjetin tip “Nissan”, ka aksidentuar shtetasen H.XH, vjeç 56, banuese në Gjirokastër, e cila ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Ndaj 39-vjeçarit është bërë kallëzim në Prokurori. Kjo e fundit po heton rrethanat e ngjarjes.

©ArgjiroLajm.net