6 të plagosur nga gazi lotsjellës para Kryeministrisë, shihni çfarë ndodh mes turmës (VIDEO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Të paktën 6 persona janë lënduar deri më tani në protestën e opozitës. Ata kanë kryesisht probleme asfiksie nga gazi lotsjellës, por edhe goditja me sende të tjera. Dy autoambulanca kanë hyrë mes turmës për të marrë të plagosurit. Shihni videon që sjell Argjirolajm.net