419 vende të lira pune në Gjirokastër, ja kompanitë dhe pozicionet (FOTO)


Na ndiqni në Facebook, Instagram dhe Youtube:
  • Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Fundjavën që lamë pas u zhvillua në Gjirokastër Panairi Rajonal i Punës. Në total ishin 419 vende të lira puna në kompani të ndryshme. Argjirolajm.net sjell më poshtë listën e plotë vendeve vakante që ka shpallur cdo kompani. Natyrisht që këtu tek ne duan të gjithë të punësohen në shtet, por nga të rrish pa punë fare, më mirë shihni mundësinë të punësoheni në sektorin privat. Ose prisni kur të rikthehet LSI-ja në pushtet, që një vend pune e ndante për tre persona.

©argjirolajm.net